Ko darīt Turbās?

Turbas ir viens no lielākajiem atpūtas kompleksiem Latvijā, kas atrodas 40 km attālumā no Rīgas un 5 km attālumā no Ogres, Suntažu virzienā.
Mēs piedāvājam gardu maltīti, teicamu apkalpošanu un neizmirstamus piedzīvojumus, vietā kur saplūst lauku daba un pilsētas komforts.
Jau iebraucot Turbās, Jūs sagaidīs pūkainu un draudzīgu aitu pulks.
Šeit ir iespējams uzkāpt skatu tornī, apskatīt dižozolu, izstaigāt pastaigu takas, gūt mieru sakoptā mežā, baudīt ainavu lapenēs un pastaigāties pa tiltiņiem.
Atpūta pie mums Jums ļaus uzņemt jaunu enerģiju, kas noderēs, atgriežoties darba spraigajā ikdienā.

Turbu Dižozols

Turbu Dižozols ir viens no lielākajiem Latvijā. Tas ir vairāk kā 800 gadus vecs un, pēc pēdējiem mērījumiem 2018. gadā, tā apkārtmērs ir 7,48 m.

Skatu tornis (15m)

Turbu skatu tornis sniedzas 15m augstumā un no tā var pārredzēt visu Turbu saimniecību, kā arī tuvāko apkārtni.


Distanču slēpošana

Ziemā Turbās tiek ierīkota distanču slēpošanas trase. Iepriekš piesakot, iespējama distanču slēpošanas inventāra noma.

Meža takas

Četru Vēju ielejas malā sākas meža takas, kas ir XXX km garas. Tajās var vērot dabu, Latvijas mežu iemītniekus - putnus, kukaiņus un citus dzīvniekus.

Šķēršļu josla

Meža taku sākumā ir izveidota Šķēršļu josla. Tajā ir gaisa trases, kur savu izveicību un līdzsvaru var pārbaudīt gan bērni, gan pieaugušie Turbu ciemiņi.

Trošu ceļš

Trošu ceļš ir 100m garš un tas atrodas pie Turbu Dižozola. Lai brauktu pa trošu ceļu, aprīkojums jāiznomā pie Turbu saimniekiem.

Peldvieta

Turbās ir labiekārtota peldvieta ar laipu, uz kuras sauļoties un no kuras lekt dīķī peldēties. Šajā dīķī stingri aizliegts makšķerēt.